80’ler Kahvaltı / Alsancak / İZMİR

80’ler Kahvaltı / Alsancak / İZMİR

10 Nisan 2020 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Taptaze ve zengin kahvaltı çeşitleri, 80’ler Kahvaltı’nın sıcak atmosferinde tam bir sabah ziyafetine dönüşüyor. Bu nezih işletmede iştahlar kabarıyor, sabahlar keyifleniyor. Haftanın her günü birbirinden güzel lezzetlerin bir araya geldiği kahvaltı sofrasında enfes bir kahvaltı seni bekliyor.. Yeni güne lezzet dolu bir başlangıç yaparken sevdiklerinle beraber olmanın tadını çıkar!

Bu nefis menüyle ağzınıza layık bir kahvaltı edecek, mekânın büyüsü eşliğinde keyifli bir öğün geçireceksiniz. Aradığın tüm lezzetleri fazlası ile bulacağın zengin menüsü ile birbirinden özel lezzetler masanı süsleyecek, her sabah lezzet dolu saatler yaşanacak. Sevdiklerinle birlikte ister hafta içi ister hafta sonu, beraber olmanın hazzını hakiki bir kahvaltı ile çıkarmak için bu fırsatı kaçırma!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )

Süt reçeli, Acı biber reçel, Antep fıstıklı çilek marmelatı, Patlıcan reçeli, Siyah sallama zeytin, Zeytin salatası, Halhali veya delice kırma zeytini, Közlenmiş biber soslaması, Közlenmiş patlıcan soslaması, Avokado sosu, Kümbet yaylası’nın tereyağı, Kümbet yaylası’nın loru, Ev manda kaymağı, Kendi zeytinyağı almış, Gaziantep’in zaten baharatı,Ezine peyniri, İzmir tulumu,Sınırsız Çay Bulunmaktadır…

Adres ve İletişim

Alsancak, Yzb. Şerafettin Bey Sk. no 52, 35220 Konak/İzmir

Derecelendir: 5