Arife Kır Sofrası Çakırlar –  Konyaaltı / ANTALYA

Arife Kır Sofrası Çakırlar – Konyaaltı / ANTALYA

8 Temmuz 2020 4 Yazar: KahvaltidaNeVar

Doğayla lezzetin buluşma noktası;

Çakırlar Arife Kır Sofrası’nda yemyeşil bir ortamda gerçek köy kahvaltısının ve yeşilliklerin, temiz havanın içinde, şehir gürültüsünden uzakta hakiki lezzetlerle doğal kahvaltının tadını çıkar. Şehrin en doğal ayrıcalıklı mekânlarından biri olan Arife Kır Sofrası özel ve farklı bir günün keyfini çıkarmak için seni ve sevdiklerini bekliyor…

Haftanın her günü birbirinden güzel lezzetlerin bir araya geldiği kahvaltı sofrasında enfes bir kahvaltı seni bekliyor… Yeni güne lezzet dolu bir başlangıç yaparken sevdiklerinle birlikte olmanın tadını çıkar!

KAHVALTI MENÜLERİ;

YÖRÜK KAHVALTISI – ( Küçük Yörük Kahvaltısı 600TL) ( Büyük Yörük Kahvaltısı 700TL) 
Kıymalı Yumurta, Sahanda Yumurta, Menemen, Sosis Tava, Şakşuka, Patlıcan Biber Kızartması, Pişi,Köy Peyniri, Tulum Peyniri, Örgü Peyniri, Otlu Çökelek, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Dolma Zeytin, Domates, Salatalık, Biber Söğüş, Ezme, Süzme Yoğurt, Maydanoz, Nane, Roka yada Tere, Ceviz, , Bal, Kaymak, Tereyağ, Reçel, Çay Bulunmaktadır…..

SERPME KAHVALTI – ( Küçük Serpme Kahvaltı 400TL) ( Büyük Serpme Kahvaltı 500 TL) 

Sahanda yumurta,Patetes kızartması,Un helvası,Köy Peyniri, Tulum Peyniri, Kaşar Peyniri, Bal, Otlu Çökelek, Yeşil Zeytin,Tereyağ, Siyah Zeytin, Reçel, Ezme, Kaymak, Yoğurt, Söğüş,Demlik çay bulunmaktadır.


Genel Özellikler
Açık Alan
Kapalı Alan

Özel köşkler
Serpme Kahvaltı
Yöresel Yemekler – Izgaralar
Doğa içerinde
Wifi
Organizasyon İmkanı
Çocuk Oyun Alanları

.

Adres ve İletişim

Hacısekililer, Çakırlar, Konyaaltı, Antalya

Derecelendir: 5