Çakırlar Gökkuşağı Gözleme / Konyaaltı / ANTALYA

Çakırlar Gökkuşağı Gözleme / Konyaaltı / ANTALYA

27 Haziran 2020 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Doğayla iç içe huzurlu bir atmosferde sevdiklerinizle lezzet dolu bir kahvaltıya ne dersiniz? Taze lezzetler ve bol çeşitlerle donatılmış, yeşillikler içindeki masada kahvaltı keyfine bayılacaksınız! Çakırlar Gökkuşağı Gözleme’de tadı damağınızda kalacak ve uzun bir süre aklınızdan çıkmayacak leziz kahvaltılıklar sizleri bekliyor!

Muhteşem bir doğasının ortasında, gürültüden uzak, hem kafa dinleyebileceğiniz hem de keyifle kahvaltı yapabileceğiniz, Gökkuşağı Gözleme’nin sizlere sunduğu bol çeşitli ve nefis serpme köy kahvaltısıyla huzur dolu anlar geçireceksiniz!

Kahvaltıda Ne Var?

2 Kişilik Doyurucu Menü

Kaşarlı Bazlama, Sahanda Köy Yumurtası, Patates Kızartması, Ev Patatesi, Beyaz Peynir, Tulum Peyniri, Ceviz, Acı Sos, Süzme Yoğurt, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Lahana Salatası, Tereyağı, Közlenmiş Patlıcan,Domates& Salatalık& Biber Söğüş Tabağı, Bal, İncir Reçeli, Çilek Reçeli, Erikli Su, Demlik Çay Bulunmaktadır..
 
4 Kişilik Doyurucu Menü

Patatesli Gözleme, Peynirli Gözleme, Kaşarlı Bazlama, Sahanda Köy Yumurtası, Patates Kızartması, Ev Patatesi, Beyaz Peynir, Tulum Peyniri, Ceviz, Acı Sos, Süzme Yoğurt, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Lahana Salatası,Acı Sos, Közlenmiş Patlıcan,Domates& Salatalık& Biber Söğüş Tabağı,Tereyağı, Bal, İncir Reçeli, Çilek Reçeli, Erikli Su, Demlik Çay Bulunmaktadır…

Fiyatlarımız seçenekler ve kişi sayısına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Detaylı bilgi ve menü teklifi için arayabilirsiniz .

Adres ve İletişim

Akdamlar Köyü 07130 Konyaaltı – ANTALYA

Derecelendir: 5