//

Diriliş Konağı / Yıldırım

Bursa Cumalıkızık’ta bulunan otantik ve tarih kokan Diriliş Konağımızda siz kıymetli misafirlerimize şehrin kalabalığından ve stresinden uzak özel organik kahvaltı ve doyumsuz et lezzetleri tatma fırsatı sunuyoruz..Kalite ve tecrübenin harmanlandığı, lezzetin sofranıza servis edildiği Diriliş Konağımızda zengin menü içeriği ve memnuniyet merkezli hizmet sizlerle buluşuyor.

Diriliş Konağı göz kamaştıran mekânında servis kalitesinden kahvaltı çeşitlerine varıncaya kadar mükemmel uyumu bir araya getiriyor.
Doğanın mis gibi havasını içine çekecek, şehrin karmaşasından uzaklaşacak ailenle unutulmaz anlar geçireceksin.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 30 TL ( Kişi Başı )

Omlet ,2 Dilim Gözleme ,Patates Köftesi ,Ezine Peynir ,Köy Peyniri ,Kaşar Peyniri ,Tombiş Peynir ,Siyah Zeytin ,Köy Zeytini ,Izgaralık Zeytin ,Tereyağı ,Ayva Reçeli ,Bal Kabağı Reçeli ,İncir Reçeli ,Böğürtlen Reçeli ,Söğüş Domates ,Söğüş Salatalık ,Sosis ,Sucuk ,Acı Sos, Köy Ekmeği ,1 – 3 Kişiye Demlik Çay Bulunmaktadır…

Adres ve İletişim

Yıldırım, no:7, saldede sokak, 16370 Yıldırım/Bursa

Derecelendir: 1

1 yorum

  1. eski yorumları mutlaka okuyun geçen yaz gittiğimde Cumalıkızık ziyaretimde girmiştim, sahibi iki kat fiyat köstürmüştü.itiraz ettim 3 kişi ailemin yanında beni dışarı atmaya çalıştı.maliye jandarmaya şikayet ettim bir dünya ceza yazdı .yemekleri bozuk ve ortam hijyen değildi.kulak böcekleri vardı.iğrenç yemek isteyen ve ailesine rezil olmak isteyenler için bire bir.sonu karakolda bitecek değişik insanlar rezil bir yer.

    Derecelendir: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bursa son eklenenler

Falez Cafe / Mudanya / BURSA

Denizin maviliğini ve tüm güzelliklerini gözler önüne seren muhteşem bir mekân bizim kahvaltılarımızın neden bu kadar

İncir Cafe / Mudanya / BURSA

Şehir kalabalığından uzakta hem kafanızı dinleyebileceğiniz hem de deniz ile iç içe olabileceğiniz bir atmosferde kahvaltıya