Ege’nin Yeri Köy Sofrası Kirazlı /Kuşadası / AYDIN

Kuşadası’nın en iddialı kahvaltısını yapmaya ne dersiniz? Etrafınızda sevdiğiniz insanlarla, güzel bir ortamda, mükemmel bir kahvaltı etmek ne kadar da güzel bir fikir öyle değil mi? Taze, leziz, itinayla hazırlanmış kahvaltı sofranızda, sohbet eşliğinde unutulmaz bir öğün için Ege’nin Yeri Köy Sofrası’nda yerinizi ayırtın.

Kuşadası’nda ailece, kahvaltı ve yiyecek keyfi bir başka olur derseniz, ağaçların altında, yeşilin her tonunda, püfür püfür esen bir havada ve kuş sesleri içinde bu keyif kaçmaz.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 40 TL. ( Kişi Başı )

Odunlu Köy Fırınında El Açması Börek Çeşitleri, ( Patlıcanlı Börek, Otlu Peynirli Börek, Patatesli Börek, Kıymalı Börek ) Sahanda Yumurta ( İsteğe Bağlı Kaynamış Yumurta ),Sahanda Sucuk, Odun Ateşinde Kızartma, Ezine Payniri, Tulum Peyniri,Kaşar Peyniri, Top Peynir, Lor Peynir, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Zeytinyağı Tabağı, Söğüt Tabağı, Yeşillik Tabağı, Bal, Kaymak, Tereyağ, Acı Biber Reçeli, Patlıcan Reçeli, Havuç Reçeli, Limon Reçeli, Domates Reçeli, Kabak Reçeli, ( Çeşitler Günün Koşullarına Göre Değişmektedir.) Reçeller Organik Ev Yapimidir. Bazlama, İsteğe Bağlı Kızarmış Ekmek,
Odun Ateşinde Semaver de Çay…
TÜRK KAHVESİ İKRAMIMIZDIR…

Adres ve İletişim

Kirazlı, 09400 Kuşadası/Aydın

Derecelendir: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir