Miya Garden Kahvaltı & Tiny House/Bodrum-Muğla

Miya Garden Kahvaltı & Tiny House/Bodrum-Muğla

14 Mayıs 2022 1 Yazar: Kahvaltıda ne var ?

Zengin menüsüyle sezona iddialı giriş yapan Yalıkavak Miya Garden Kahvaltı, & Tiny House, akşam saatlerinde ise insanların piknik tadında vakit geçirebileceği bir mekan. Mandalina ağaçları altında misafirlerini ağırlayan mekana ilerleyen dönemlerde tiny house’lar konulacak. Çeşit çeşit lezzetlerin görsel bir şölene dönüştüğü bu kahvaltı keyfi bütün gününe enerji katar, zevk verir daha ne olsun doğru yerde doğru lezzeti tadıyorsan o anlar paylaşılmaz bir değer kazanır…

muğla kahvaltı

Dünyanın en eski ilacı olarak bilinen Bentonit Kili müessesemizde üretilmektedir. Bu kilden üretilmiş olan sabun veya krem çeşitleri cilt bakımında sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıca en sık tercih edilen ürünler arasında yine bu kil ile üretilmiş maskeler bulunuyor.

Bentonit Kili

Hem doğal bir peeling etkisi sağlayan hem de mineral açısından zengin oluşu ile cildi en iyi şekilde destekleyen maskeler sunuluyor. Ciltte detoks etkisi sağlayan maskeler ciltte aydınlık, eşit ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya yardımcı olur.

Bodrum’a gelince gidilmeden dönülmemesi gereken yerlerden birisi. Manzarası da ambiyansı da şahane. Miya Garden Kahvaltı & Tiny House senin için yiyeceklerin en güzellerini seçiyor, özenle hazırlayıp kahvaltı sofrana taşıyor, sana ise yalnızca bu güzel sofranın keyfinin çıkarmak kalıyor!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )

Adres ve İletişim

Yalıkavak, Kayacık Cd. No:19, 48990 Bodrum/Muğla

Derecelendir: 5