Peliza Cafe Restaurant / Çankaya / ANKARA

Her koşuşturmadan sonra kahvaltıyı iple çekiyorsan ve sabah saatlerinde tam bir keyif arıyorsan, pazar sabahlarına veya hafta içleri buna değer diyeceğin enfes lezzetlerle donatılan kahvaltıya davetlisin! Sevdiğin ve aradığın bütün lezzetler Peliza Cafe Restaurant‘ta seni ve sevdiklerini bekliyor, sevdiklerinle birlikte unutulmaz kahvaltı günlerine bir yenisini de sen ekle! 

Peliza Fırın Cafe


Bazı sabahlar evde durmak güç. Şöyle sabah havasının tadını çıkarırken üstüne de hakiki lezzetlerle dolu muhteşem bir kahvaltıya davetlisin. Çünkü iyi bir kahvaltı, güzel bir günün habercisi… Sen de yeni güne canlı ve enerjik başlamak, sabahları keyifle ve yeni haftaya kendini keyiflehazırlamak istiyorsan Peliza Cafe Restaurant‘ta yerin hazır..

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 30 TL. ( Kişi Başı )


Sucuklu Yumurta, Gül Böreği, Sosyete Simiti, Sıcak Sepeti, Közde yada Kavrulmuş Biber, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Tulum Peyniri, Top Peynir, Burgu Peyniri, Hellim Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Salam, Yeşillik ( Aysberk, Roka )Domates, Salatalık, Kaymak, Bal, Reçel (Portakal, Çilek ) Nutella, Ceviziçi, Fındık, Badem,Kayısı, Gül Kurusu, Sınırsız Çay Bulunmaktadır…
KAMPANYA: kahvaltidanevar.com’dan Geldiğinizi Söyleyin Türk Kahve’si İkramınızı Alın.

Pastırmalı Yumurta

Pastırmalı Yumurta

TL.18.00
Kavurmalı Yumurta

Kavurmalı Yumurta

TL.19.00
Soğanlı Menemen

Soğanlı Menemen

TL.17.00
Sahanda Menemen

Sahanda Menemen

TL.14.00

Adres ve İletişim

Oğuzlar, Ceyhun Atuf Kansu Cd. 52/C, 06520 Çankaya/Ankara

Derecelendir: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir