Reçine At Çiftliği / Bornova / İZMİR

Bornova merkeze 6 km mesafede bulunan Reçine At Çiftliği,  Homeros Vadisi‘nin doğal güzellikleriyle konuklarına farklı bir alternatif sunuyor.Şehrin gürültüsünden uzak ve doğal yaşamın içinde 54.000 m2 alanda atlar ve kümes hayvanlarıyla birlikte bir gün geçirmenin keyfine varmak artık size çok yakın. Ailece, kahvaltı keyfi bir başka olur derseniz, ağaçların altında, yeşilin her tonunda,püfür püfür esen bir havada ve kuş sesleri içinde Reçine At Çiftliği size mükemmel bir kahvaltı sunuyor..

Sevdiklerinle birlikte aynı kahvaltı masasını paylaşmak, kahvaltının tüm olmazsa olmazlarını bir arada bulmak, güne enerji ve lezzet dolu bir başlangıç yapmak için mükemmel bir seçim olan Reçine At Çiftliği’nin Kahvaltı fırsatını kaçırma. Reçine At Çiftliği’miz profesyonel kadrosuyla binicilik eğitimi, sunduğu tüm bu güzellikler ve misafirperverliğiyle sizleri farklı bir gün yaşamaya çağırıyor.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )

Tırnak Pide, İzmir Gevreği, Pişi, Domatesli ve Biberli Sıcak Sos, Doğal Köy Yumurtası, Peynir Çeşitleri, Lor Karadut, Biberli Lor, Ev Yapımı Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Acılı Sos, Domates, Salatalık, Ev Yapımı Reçel Çeşitleri, Doğal Bal, Kaymak, Tereyağı, Sınırsız Çay Bulunmaktadır..

Adres ve İletişim

Homeros Vadisi Yolu Üzerinde Çamiçi Cd., No:4 Çamiçi Mh., Bornova, İzmir,

Derecelendir: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir