Şah Kahvaltı Salonu Seyhan Bacının Yeri / Buca / İZMİR

Mükellef kahvaltı sofralarını yaşamak, yeni güne doyumsuz lezzetlerle başlamak için doğru adres Şah Kahvaltı Salonu Seyhan Bacının Yeri .
Kahvaltı dendi mi akan sular durur. Keyifli bir kahvaltı dendi mi dünya durur. Sevdiklerinle beraber serpme kahvaltı dendi mi ziyafet olur…Kahvaltıda tüketilen ürünler ne kadar doğalsa kahvaltı o kadar daha sağlıklı demektir. Kendinizi sağlıklı, daha özgüvenli, daha enerjik, daha fit hissettirecek bu eşsiz lezzetlerin sağlık ile ilgili bağlantılı sırlarını keşfetmek istemezmisiniz?

Doğal ürünlerden oluşan zengin bir kahvaltı sofrasında, tereyağ, peynir ve yumurtanın bir sahanda buluşmasına tanıklık edecek ortamın havasını değiştiren kahvaltının doğal kokularını ciğerlerinizde harmanlayacaksınız.

Kampanya: Sadece Kahvaltıda ne var.com’a özel gözlemeli kahvaltı 60 TL yerine 50 TL.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 50 TL.

Sahanda Tereyağlı Kaşarlı Yumurta. Kekikli Sosis, Biber Kızartması Domates Soslu, Patlıcanlı Sos. Lorlu Biber Sos. İncir Reçeli. Şeftali Reçeli. Ayva Reçeli. Kabak Reçeli. Çilek Reçeli. Üzüm Reçeli. Portakal Reçeli. Mevsimine Göre Reçellerimiz Değişiyor. ( Kahvaltıda iki üç çeşit reçel ev yapımı )Çemen. Bal. Kaymak. Tereyağı. Zeytin Salatası. Yeşil Zeytin. Siyah Zeytin. Beyaz Peynir. Tulum Peyniri. Çeçil Peyniri. . Çiçek Dolması Mevsimlik.

Kavurmalı yumurta 25 TL.
Sucuklu yumurta 25 TL.
Menemen 20 TL.
Sade sucuk 15 TL.
Patates kızartması 15 TL.
Karışık kızartma patlıcan biber patates 20 TL.
Gözleme  15 TL.
Kıymalı 20 TL.
Kavurmalı 20 TL.
Patlıcanlı 10 TL.

Mıhlama 25 TL
Mantı 20 TL
Saç kavurma 50 TL
Izgara köfte 35 TL
 
 

Adres ve İletişim

29 Ekim, Atatürk Cd. No:69, 35395 Buca/İzmir

Derecelendir: 5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir