1453 Osmanlı / Konak

1453 Osmanlı / Konak

30 Eylül 2020 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Kahvaltılar 1453 Osmanlı’nın Taptaze ve zengin çeşitleri, sıcak atmosferinde tam bir sabah ziyafetine dönüşüyor. Bu nezih işletmede iştahlar kabarıyor, sabahlar keyifleniyor.Güne güzel bir başlangıç yapmanın anahtarı iyi bir kahvaltı. İyi bir kahvaltının adresi 1453 Osmanlı Doğal ürünlerden seçerek sizlere sunduğumuz zengin kahvaltı menümüz, yaşamınızda güzel bir günü keyfe dönüştürecek.

1453 Osmanlı olarak Huzurlu bir atmosferde, bilindik lezzetleri bilinmedik lezzette tadmanız için çalışan bizler, alışılmış Türk misafirperverliği anlayışı ve kahvaltı’nın hazırlanışından, sunumuna kadar en ince detaylara dikkat ederek ve tıpkı evde hazırlanmışcasına özen göstererek kendinizi ayrıcalıklı hissetmenizi istiyoruz.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )

Patates kızartması, Paçanga böreği, Sahanda yumurta, Simit Ezine peyniri, İzmir tulum peyniri, Çeçil peyniri, Vişne reçeli, Karadut reçeli, Nutella, Tereyağı, Bal, Kaymak, Fındık kreması, Acuka, Çeri domates, Salatalık, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Pişi, Dana jambon, , Sucuk, Sınırsız çay,Bulunmaktadır…
2 adet su, 2 adet Türk kahvesi İkramımızdır.

Adres ve İletişim

Alsancak, Atatürk Cd. No:288 D:A, 35220 Konak/İzmir

Derecelendir: 5