Atasoy Kahvaltı /Ayaş-Ankara

Atasoy Kahvaltı /Ayaş-Ankara

14 Eylül 2023 0 Yazar: Kahvaltıda ne var ?

Geleneksel kahvaltılardan sıkıldıysanız,Ayaşta bulunan Atasoy Kahvaltı sizi farklı bir deneyime davet ediyor. Özellikle gözlemeleri ve menemenleri denemelisiniz.

Uygun Fiyatlar: Atasoy Kahvaltısı’nın fiyatları oldukça makul ve cüzdan dostu. Hem lezzetli bir kahvaltı yapabilir hem de bütçenizi sarsmadan keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Rezervasyon Tavsiyesi: Özellikle hafta sonları, Atasoy Kahvaltı, oldukça yoğun olabilir. Bu nedenle rezervasyon yapmayı unutmayın, böylece masa garantiniz olsun.

Sonuç olarak, Ayaş’ın güzellikleri ve Atasoy Kahvaltı‘nın lezzetleri bir araya geldiğinde mükemmel bir kahvaltı deneyimi sizi bekliyor. Ailece ya da arkadaşlarınızla keyifli bir sabah geçirmek isterseniz, Ayaş Atasoy Kahvaltımutlaka ziyaret etmelisiniz. Doğal ürünlerin ve samimi bir atmosferin tadını çıkarın, bu lezzet dolu deneyimi unutamayacaksınız.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı: (200 TL)   NOT :Kişi başı almak zorunda değilsiniz.
Kahvaltıda ; Tereyağlı sahanda yumurta,Patetes kızartması,
Bal,Kaymak,Acuka,Çilolata,Fındık kreması,Manda peyniri,Çeçil peynir,Dil peyniri,Kaşar peynir,Kızılcık reçeli,Gül reçeli,Ayva reçeli,Vişne reçeli,Kuşburnu marmalatı,Kırmızı pancar zeytin,Siyah ve yeşil zeytin,Yaban mersinli zeytin,Izgara zeytin,Domates,Salatalık,Biber,Kuru meyveler, ve Semaverde çay bulunmaktadır.
SİNİ KAHVALTI : 350 TL (4-5 kişilik)
Kahvaltıda; Sucuklu yumurta,Sahanda yumurta,Menemen,Patetes kızartması,Sade gözleme,
Acuka,Bal,Kaymak,Tereyağ,3 çeşit reçel,Kırmızı pancar zeytin,Siyah ve yeşil zeytin,Yaban mersinli zeytin,Izgara zeytin,Peynir tabağı,Zeytin salatası,Domates,Salatalık,Biber,Meyve tabağı, ve semaverde çay bulunmaktadır.

Genel Özellikler

  • Açık Alan
  • Kapalı Alan
  • Kapasite 200 kişi
  • Doğa manzaralı
  • Otopark
  • Mescit
  • Evcil hayvan kabul edilir

Adres ve İletişim

Bayram, Hacımemi, 06710 Ayaş/Ankara

Derecelendir: 5