Bahçem Kebap&Simit Gölbaşı-Ankara

Bahçem Kebap&Simit Gölbaşı-Ankara

20 Mart 2021 4 Yazar: KahvaltidaNeVar

İyi bir kahvaltı ile güne harika başlar, günü dolu dolu yaşamak için enerji depolarsın. İşte sana seni güne capcanlı hazırlayacak bir kahvaltı. BAHÇEM KEBAP & SİMİTde kahvaltı ve semaverde çay keyfi ile sabahlara enerjik başlayacaksın. İyi bir kahvaltı, mutlu anların en güzel başlangıcıdır.

Harika bir kahvaltı güne mutlu başlamanın ilk ve temel koşulu!  Mıhlamalı serpme kahvaltının  masanı süsleyeceği bu özel kahvaltı ile sevdiklerinle ve ailenle birlikte özlediğin keyifli ve bol sohbetli kahvaltı sabahına kavuşabileceksin!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı:150 TL
SERPME KAHVALTIMIZ 2 KİŞİLİK OLARAK GEÇMEKTEDİR. FAKAT VERDİĞİMİZ ÜRÜNLER 4 KİŞİLİK ( 2 yetişkin 2 çocuk ) BİR AİLEYE YETERLİ GELMEKTEDİR.. İŞLETMEMİZDE SERPME KAHVALTIDA 12 YAŞ ALTI KÜÇÜK ÇOCUKLARA ÜCRET ALINMAZ.KAHVALTI İÇERİĞİNDE ( Siyah zeytin, Yeşil kırma zeytin, Tulum peynir, Çubuk peynir, Kaşar peynir, Topik peynir, Çeçil peynir, Beyaz peynir, Karper peynir, Reçel, Bal, Kaymak, Tahinli pekmez, Tereyağ, Hindi Salam, Macar salam, Sırt Pastırma, Çikolata ,Helva, Rus salatası, Börek, Simit,Patates kızartması, Sahanda yumurta, Menemen, Söğüş, Semaverde Çay )
KAHVALTI TABAĞI
₺100,00

TEK KİŞİLİK KAHVALTI TABAĞIDIR. İÇERİĞİ ( Tulum peyniri, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, Reçel, Bal, Tereyağ, Haşlanmış yumurta, Peynir tab… Daha fazla

Adres ve İletişim


Derecelendir: 5