Ekmek Kokusu / Çeşme

Ekmek Kokusu / Çeşme

19 Eylül 2020 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Sabahlara dinç ve sağlıklı adım atmak isteyenlerin tercihi kahvaltı hazzı! Birbirinden güzel lezzetlerin bir arada olduğu enfes kahvaltılıklarla dolu masalarda tam bir görsel şölen ziyafeti yaşayacaksın. Sevdiklerinle birlikte geçirdiğin bu özel zamanların tadı damağında duracak!
Ekmek Kokusu’nda kahvaltının en tazesini, en güzelini, en özenlisini bulacaksınız.

Sevdiklerinle birlikte ister hafta içi ister hafta sonu, beraber olmanın hazzını hakiki bir kahvaltı ile çıkarmak için bu fırsatı kaçırma!
Ekmek Kokusu’nda Kahvaltını keyfe dönüştüren lezzetler! Muazzam bir serpme kahvaltıyla baş başa olacaksın.Neden mi? Çünkü Yanında kimi istersen o. Tabağında hangi lezzet dersen o!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 55 TL ( Kişi Başı )

Sahanda tereyağlı yumurta ,Semizotu salatası (haşlanmış yumurta ile), Ege usulü biber kavurma, (Özel yoğurtlu sos ile servis edilir), Zeytinyağlı yaprak sarması , Ezine İzmir tulumu, Çeçil, Damla peynir, Siyah zeytin, Yeşil zeytin, (Limon dolgulu Antakya kırma zeytin), Ceviz reçeli, İncir reçeli, Limon reçeli, Lor üzeri dut reçeli, Tereyağı, Bal, Ege usulü kuru domates sosu, Roka. Maydanoz, Taze nane, Salatalık, Domates,
Çay Bulunmaktadır…

Adres ve İletişim

Alaçatı, 2049. Sk. NO:37, 35930 Çeşme/İzmir

Derecelendir: 5