Fethiye Kahvaltı Yapılacak Yerler

Fethiye Kahvaltı Yapılacak Yerler

7 Mayıs 2022 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Kahvaltı, birçok kişi için günün en güzel öğünü olarak biliniyor. Bu yazımızda Fethiye olacak. ‘Fethiye kahvaltı yapılacak yerler’ sorusunun cevabını birlikte vereceğiz. İşte o harika kahvaltı yerleri:

1.    Önallar Köy Sofrası

Önallar Köy Sofrası, istisnasız Fethiye bölgesinin en iyi serpme kahvaltısı veren mekanı olduğunu düşünüyoruz.Eski bir mekan olup özellikle hafta sonları yer bulamayacağınız kadar doludur.Farklı konseptler sunan bu mekanda çok geniş bir menü seçeneği bulunmaktadır. Özellikle çocuklu ailelerin çok beğendiği bu mekanda ister şark sofralarında ister masalarda kaliteli ürünlerle, özenle hazırlanmış kahvaltısıyla son derece keyifli zaman geçireceksiniz.Yaz kış hizmet veren bu mekanın müdavimi olacağınızı düşünüyoruz.Kahvaltı fiyatı 150 TL dir.

TEL: 0252 333 04 95

2.     Huzur Sofrası

2- Huzur Sofrası,Fethiye Yanıklar köyünde bulunan bu tatlı mekan size Şehrin gürültüsünden uzak, doğayla iç içe bir kahvaltı keyfi sunacaktır. Bölgedeki en eski mekanda köy kahvaltısının yanında yöresel yemekler ve ızgaraların da tadına bakabilirsiniz.Kahvaltı fiyatı

TEL: 0252 333 02 47

3.   Öğrencinin Yeri 

Öğrenci’nin Yeri kahvaltı fethiye saklıkent yolu üzeinde oldukça sıcak bir mekandır. Samimi aile işletmesi size serpme köy kahvaltısı,balık ve yöresel yemeklerden oluşan bir seçenek sunuyor.Kahvaltı fiyatı 85 TL’dir.

TEL: 0252 333 07 93