Haji Lounge / Beykoz / İSTANBUL

Haji Lounge / Beykoz / İSTANBUL

30 Mart 2021 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Şehir kalabalığından uzakta hem kafanızı dinleyebileceğiniz hem de doğa ile iç içe olabileceğiniz bir atmosferde kahvaltıya ne dersiniz? Güne eşsiz bir kahvaltıyla başlamanın muhteşem keyfini yaşayacak, manzaraya dalıp çayını yudumlamanın eşsiz zevkini tadacaksın. Şehir hayatının stresinden uzaklaşmak, hem ruhuna hem bedenine iyi gelecek.

Üstelik bir de kahvaltının enerjik ve sağlıklı etkisini düşününce sabahlar unutulmaz anlara dönüşecek! huzuru ve mutluluğu yaşamak ve sevdiklerinle unutulmaz güzellikte zamanları paylaşmak için,Kendini muhteşem bir doğanın içinde bulmak, huzuru ve mutluluğu yaşamak ve sevdiklerinle unutulmaz güzellikte zamanları paylaşmak için, Haji Lounge doğru adres…

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı 35 TL. – ( Kişi Başı )

Sigara Böreği,Patates Tava,Söğüş,Sucuklu Yumurta veya Sahanda Yumurta veya Menemen, Pişi,Kızartılmış Çeri,Siyah Zeytin,Yeşil Zeytin,Beyaz Peynir,Ezine Peyniri,Tulum Peyniri,Kaşar Peyniri,Çubuk Peynir,Misket Peynir,Tereyağ,Bal,Nutella,Kayısı,Kayısı Receli,Vısne Receli,Çilek Receli,Sosis,Salam,Domates,Biber ,Sınırsız Çay  Bulunmaktadır….

Adres ve İletişim

Baklacı Mahallesi, Çavuşbaşı, Mehmet Akif Ersoy Cd. No 44, 34830 Beykoz/İstanbul

Derecelendir: 5