Kalender Doğa Sporları & Cafe Restaurant / Gebze / Kocaeli

Kalender Doğa Sporları & Cafe Restaurant / Gebze / Kocaeli

30 Mart 2023 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Sabahlarına renk katmak isteyenlere enfes bir kahvaltı sunuyoruz. Sabahlara böylesine güzel bir atmosferde mükemmel lezzetlerle başla ve günün yaşam enerjisini kazan… Kalender Doğa Sporları Ve Kahvaltı yeşilin her tonu, temiz hava, bolca oksijen, müthiş tabiat, huzur ile tadı damağınızda kalacak leziz tatlarla muhteşem bir kahvaltı deneyimi yaşatacak.

Şehrin en iyi kahvaltısını yapmaya var mısın ?Birbirinden eşsiz lezzetlerle tabağını iştah açan kahvaltı çeşitleriyle dolduracak,Kalender Doğa Sporları ve Kahvaltı’da sevmiş olduğun özlediğin tüm tatları yemenin keyfini yaşayacaksın. Kendini görkemli bir kahvaltının içinde bulmak, huzuru ve mutluluğu yaşamak ve sevdiklerinle unutulmaz güzellikte zamanları paylaşmak için Kalender Doğa Sporları Ve Kahvaltı seni ve sevdiklerini bekliyor…

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – TL. ( Kişi Başı ) 
SICAKLAR;(Güveçte Menemen, Sigara Böreği, Patates Kızartması, Pişi) Tulum Peynir, Beyaz Peynir, Kaşar Peynir, Çeçil Peynir, Tereyağı, Bal, Çilek Reçeli, Kayısı Reçeli, Vişne Reçeli, Salam, Çikolata, Acuka, Domates, Salatalık, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Yeşillik Tabağı, Meyve Tabağı ve sınırsız çay bulunmaktadır.
EKSTRALAR(Mıhlama,Sucuklu yumurta,Gözleme)
MENÜ
Güveçte Menemen
Mıhlama
Kahvaltı Tabağı
Kaşarlı Tost
Karışık Tost
Kalender Köfte Porsiyon
Sucuk Porsiyon
Köri Soslu Tavuk
Mantı
Hamburger
Cheeseburger

Genel Özellikler
Açık Alan
Kapalı Alan
Serpme kahvaltı
Akşam Yemeği
Öğle Yemeği
Doğa Manzarası
Doğa Sporları
Doğa yürüyüşü
ATV – Safari
Atış Poligonu
Paintball
Çocuk Paintball
Zipline
Organizasyon İmkanı
Çocuk Oyun Alanları

Derecelendir: 5