Güzelbahçe Şamdan  / İZMİR

Güzelbahçe Şamdan / İZMİR

5 Ekim 2020 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Kahvaltını keyfe dönüştüren lezzetler!  Bu manzara karşısında her şeyi unutacaksın. Sadece o ana odaklanacak, halinden çok memnun olacak bu kahvaltıyla büyüleneceksin. Neden mi? Çünkü Su Sesi Restorant’ta dere kenarında muazzam bir köy kahvaltısıyla baş başa olacaksın. Yanında kimi istersen o. Tabağında hangi lezzet dersen o!

Tabağında karşı konulmaz lezzetler, yanında sevdiklerin varsa işt o an’dan daha güzel ne olabilir? Birbirinden güzel lezzetlerin bir arada olduğu enfes kahvaltılıklarla dolu masalarda tam bir görsel şölen ziyafeti yaşayacaksın.  Sevdiklerinle birlikte geçirdiğin bu özel zamanların tadı damağında kalacak!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 35 TL ( Kişi Başı )

Karışık kızartma, Haşlanmış yumurta, Saç böreği (gözleme), Beyaz peynir (tam yağlı Ezine özel), İzmir tulum (az tuzlu), Siyah zeytin (zeytinyağlı Kekikli), Kurutulmuş domates, Yeşillik (maydanoz roka tere), Mandalina (mevsiminde), Normal ve tam buğday ekmeği, Bal, Kaymak, Domates, Salatalık, Salam, Tereyağı, Portakal reçeli, Çilek reçeli, Acuka sos özel, Su ve Sınırsız Çay Bulunmaktadır….

Adres ve İletişim

 Maltepe, 110. Sk. No:16, 35310 Güzelbahçe/İzmir

Derecelendir: 5