Karaaslan Kamping /  Yuvacık / KOCAELİ

Karaaslan Kamping / Yuvacık / KOCAELİ

8 Temmuz 2020 4 Yazar: KahvaltidaNeVar

Kocaeli Karaaslan Kampı’nda Kahvaltı: Doğayla İç İçe, Lezzet Dolu Anlar!

Kocaeli‘nin doğal güzellikleri içinde yer alan Karaaslan Kampı, sadece bir kamp alanı değil, aynı zamanda lezzet dolu bir kahvaltı deneyimi sunuyor. İster kamp yapmaya gelen doğaseverlerle buluşun, ister günübirlik ziyaretçi olarak keyfini çıkarın; Karaaslan Kampı’nda kahvaltı keyfi bir başka!

Taze Doğal Ürünlerle Zenginleşen Kahvaltı Menüsü

Karaaslan Kampı, kahvaltı,sofralarınızı taze ve doğal ürünlerle donatıyor. Yerel köylülerden temin edilen organik yumurtalar, taze süt, doğal reçeller ve yöresel peynirlerle zenginleşen kahvaltı menüsü, sağlıklı ve doyurucu bir başlangıç sunuyor.

Doğanın Kucağında Huzurlu Kahvaltı Keyfi

Kampın yeşil alanları içindeki kahvaltı alanları, misafirlere huzurlu bir atmosferde vakit geçirme imkanı sunuyor. Doğanın sesleri eşliğinde yapılan kahvaltınız, şehrin gürültüsünden uzaklaşarak dinlendirici bir deneyim sunuyor.

Farklı Damak Zevklerine Uygun Lezzet Alternatifleri

Karaaslan Kampı kahvaltı menüsü, geleneksel Türk kahvaltısının yanı sıra, sağlıklı ve alternatif lezzetleri de içeriyor. Vegan seçeneklerden glütensiz ürünlere kadar geniş bir yelpazede lezzet alternatifleri sunarak herkesin damak zevkine hitap ediyor.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltıda;

Patates Kızartması, Menemen, Köy Böreği, Karadeniz Mıhlama,Yumurta, Köy Peyniri, Kaşar Peyniri, Yeşil Zeytin, Siyah Zeytin, Reçel, Bal, Tereyağ, Domates, Salatalık, Köy Ekmeği, Demlik Çay Bulunmaktadır…
KAMPANYA: kahvaltidanevar.com’dan Geldiğinizi Söyleyin Türk Kahve’si İkramınızı Alın…

Adres ve İletişim

Servetiye Cami Köyü Yuvacık Baraj Yolu 8. Km., Yuvacık, Başiskele, Kocaeli (İzmit)

Derecelendir: 5