Kartepe Köşkü / Kartepe

Kartepe Köşkü / Kartepe

24 Şubat 2021 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Maşukiye bölgesi serpme köy kahvaltısı ile ünlü bir bölgedir. Kartepe Köşkü olarak bizler de gelen konuklarımıza hem bölgemizin ününe yakışır bir kahvaltı sunmak hem de pek az yerde bulabileceği bir lezzet şöleni yaşatmak çabasındayız.

Kahvaltılık ürünleri hiç bir endüstriyel işlemden geçmemiş, organik veya doğal ürünlerden itina ile seçilerek siz kıymetli konuklarına sunulmaktadır. Kartepe Köşkü ‘ nde tamamı organik ürünleriden oluşan nefis ve tazecik köy kahvaltısı ile güne kusursuz bir başlangıç yapabilirsiniz!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 60 TL ( Kişi Başı )

Patates Tava, Kiremitte Sucuk (Ekstra), Mıhlama (Ekstra), Menemen (Ekstra), Biber Kızartması(Mevsiminde), Patlıcan Kızartması(Mevsiminde) ,Tereyağlı Yumurta, Pişi, Sigara Böreği, Kiremitte Peynir,  Beyaz Peynir ,İsli Peynir, Otlu Peynir, Eski Kaşar, Tulum Peyniri,  Çeçil Peyniri, Siyah Zeytin, Kırmızı Zeytin, Yeşil Zeytin, Izgara Zeytin, Zeytin Ezmesi, Zeytin Salatası, Acuka,, Domates, Kıl Biber( Mevsiminde), Salatalık, Maydanoz, Nane, Roka, Sosis, Turşu Kavurma,, Çikolata, Bal, Patlıcan Reçeli, Süt Reçeli, Nane Limon Reçeli, Tahin Pekmez, Kayısı, Ceviz, Simit, Kaymak/Tereyağı, Ekşi Maya Odun Ekmeği, Esmer Ekmek,, Karpuz( Mevsiminde),, Su, Portaka Suyu (Ekstra), Demlik Çay Bulunmaktadır…

Adres ve İletişim

Maşukiye, 41295 Kartepe/Kocaeli

Derecelendir: 5