Kazım Usta Restaurant / Kuşadası – Aydın

Kazım Usta Restaurant / Kuşadası – Aydın

8 Nisan 2022 2 Yazar: KahvaltidaNeVar

Muhteşem Kuşadası ve deniz manzarası eşliğinde Kazım Usta‘da mükemmel bir kahvaltıya ne dersin?Kahvaltı keyfini doyasıya yaşayacak ve sevdiklerinle birlikte, çeşit çeşit kahvaltılıklarla güne enerjik başlayacak, her anına güzellik katacaksın. Damak düşkünleri, burası tam size göre Kazım Usta‘da lezzetli kahvaltının tadı damağınızda kalacak.

Sabahlarına renk katmak isteyenlere enfes bir kahvaltı sunuyoruz. Birbirinden eşsiz lezzetlerle tabağını iştah açan kahvaltı çeşitleriyle dolduracak, Kazım Usta‘da sevdiğin özlediğin bütün tatları yemenin keyfini yaşayacaksın.

1950 den Beri hizmet veren Kuşadası Kazım Usta Balık Restoranı her zaman aynı kalitede balık ve meze ve diğer deniz mahsulleri sunmaktadır. 

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı -115 TL.  ( Kişi Başı )

 Osmanlı Sucuk, Salam, Sosis, Simit, Sigara Böreği, Tepsi Böreği, Pişi, Patates Soslu Yumurta, Güveç Eritme Peyniri, Ezine Peyniri, Çeçil Peyniri, Tulum Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Salatalık, Domates, Sivri Biber, Yeşillik, Nutella, Çilek Reçeli, İncir Reçeli, Bal, Ekmek, Tereyağ, Kaymak, Lor,  Çay Bulunmaktadır.

GENEL ÖZELLİKLER
Açık Alan
Kapalı Alan

Balık restaurantı
Alkol var
Kına Nişan
Doğum Günü
Özel Günler

Engelliye uyun
Otopark

Adres ve İletişim

Camikebir, Mahmut Esat Bozkurt Cad No:14/A, 09400 Kuşadası/Aydın

Derecelendir: 5