Değirmen City Restaurant -Kozlu-Zonguldak

Değirmen City Restaurant -Kozlu-Zonguldak

25 Mart 2022 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Zonguldak Değirmen City Restaurant’ta Güne Lezzet Şöleni: Kahvaltı Keyfi!

Günün enerjik başlangıcı için Zonguldak Değirmen City Restaurant kahvaltı menüsü tam size göre! Şehrin karmaşasından uzak, sıcak bir atmosferde, lezzetli ve doyurucu bir kahvaltıyla güne başlamaya ne dersiniz?

Yöresel Lezzetler ve Taze Ürünler

Zonguldak’ın doğal güzellikleri ile iç içe olan Değirmen City Restaurant, kahvaltı sofralarınızı taptaze ve yöresel lezzetlerle donatıyor. Organik yumurtalardan el yapımı reçellere, tereyağından zeytin çeşitlerine kadar her ürün özenle seçilerek sizlere sunuluyor.

Farklı Damak Zevklerine Hitap Eden Menü

Kahvaltı sofranızı renklendirmek için geniş bir menü seçeneği sunuyoruz. Geleneksel kahvaltı sevenlerden, sağlıklı alternatiflere yönelenlere kadar her damak zevkine uygun seçenekleri içeren menümüz, sizi güne pozitif bir enerjiyle başlatmaya hazır.

Kahvaltıda Ne Var?

Gözleme,Patetes kızartması,Lokma,Sahanda yumurta,Kızarmış sosis,Sigara böreği,Biber kızartması,Pohaça,Kurabiye,Bal,Kaymak,Tereyağ,Burgu peynir,Köy peynir,Beyaz peynir,Top peynir(PEYNİRLERİMİZ HATAYDAN GELMEKTEDİR.)Acuka,Gül reçeli,Çilek reçeli,Vişne reçeli,Kaysı reçeli,Yeşil,Mor ,Siyah zeytin,Domates,Salatalık,Biber,Maydonoz,Roka, ve demlik çay bulunmaktadır.
 

Adres ve İletişim

Terakki, Hazan Sk. no 41, 67100 Kozlu/Zonguldak

Derecelendir: 5