Park menderes Kahvaltı / Çukurova-Adana

Park menderes Kahvaltı / Çukurova-Adana

1 Ekim 2021 2 Yazar: KahvaltidaNeVar

Serpme köy kahvaltının adresi közde demlik çay ile Kalite ve tecrübenin harmanlandığı, lezzetin sofranıza servis edildiği Adana Park menderes’te zengin menü içeriği ve memnuniyet merkezli hizmet sizlerle buluşuyor. Park menderes‘in göz kamaştıran mekânında servis kalitesinden kahvaltı çeşitlerine varıncaya kadar mükemmel uyumu bir araya getiriyor.

Eğer kahvaltıyı evde değil, dışarıda yapacaksan hem lezzeti hem de atmosferi ile kusursuz olmalı…Sevdiklerinle birlikte aynı kahvaltı masasını paylaşmak, kahvaltının tüm olmazsa olmazlarını bir arada bulmak, güne enerji ve lezzet dolu bir başlangıç yapmak için mükemmel bir seçim olan Park menderes‘in Kahvaltı fırsatını kaçırma.

Kahvaltıda Ne Var?

Domates, Salatalık, Söğüş Tabağı, Mevsim Yeşillikleri, Tamamen Doğal El Yapımı Reçeller, Tufanbeyli Balı, Aladağ Köy Tereyağı, Taze Çekin Tahin, Pozantı Kamışlı Pekmezi, Karaisalı Zeytin Çeşitleri, Ev Yapımı Sigara Böreği, Ev Usulü Patates Cipsi, Soğan Halkası, Biberli Domates Suyu, Beyaz Peynir, Lavaş Peyniri, Tulum Peyniri, Taze Kaşar, Çeçil Peyniri, Sahanda Sucuk, Sahanda Yumurta, Sıcak Bazlama, Ekmek Sepeti, Közde Demlik Çay, (Tercihe Göre Yerli veya Kaçak)

Genel Özellikler

Açık kapalı alan
Otopark
Çocuk oyun alanı(yazlık)
Özel organizasyonlar
Evlilik teklifi organizasyonu
Hamak
Salıncak
Göl manzarası
Mama sandalyesi
Açık alan vantilatör
Vale hizmeti
Mescit

Adres ve İletişim

Güzelyalı, Adnan Menderes Blv., 01170 Çukurova/Adana

Derecelendir: 5