Saklıkent Cihan’ın yeri / Kaş /ANTALYA

Saklıkent Cihan’ın yeri / Kaş /ANTALYA

6 Nisan 2020 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Günün en önemli ve lezzetli öğünü kahvaltıyı önemseyenlere, birbirinden güzel çeşitlerle rengarenk bir kahvaltı ziyafeti sunuyoruz. Seni Saklıkent Cihan’ın yeri Alkolsüz aile Restoranı & Vitamin bar’a sevdiklerinle birlikte, güne enerjik ve harika başlamanın keyfini yaşamaya davet ediyoruz.

Saklıkent Cihan'ın yeri Alkolsüz aile Restoranı & Vitamin bar

Doğayla baş başa, şehrin gürültüsünden uzak bir atmosferde, sevdiklerinle birlikte doğal ürünlerden yapılan kahvaltını afiyetle tadarken güne güzel bir başlangıç yapacaksın. Hem kafanı dinlemek, hem de Saklıkent Koyu’nda huzurlu bir güne başlamak için rotanı Saklıkent Cihan’ın yeri Alkolsüz aile Restoranı & Vitamin bar’a çevir! Doğal ve sağlıklı bir kahvaltı seni ve sevdiklerini bekliyor.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )

Patates Kızartmasıi Peynir Kızartması, Sahanda Yumurta, Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Köy Peyniri, Çökelek Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Domates, Biber, Salatalık, Köy Tereyağı, Bal, Çilek Reçeli, Portakal Reçeli, Gül Reçeli, Pekmez, Tahin, Kuru Üzüm, Kuru Kayısı, Ceviz, Karpuz, Kavun, Semaverde Çay & Demlikte Çay, Köy Ekmeği Bulunmaktadır….

Adres ve İletişim

Yayla Aklar Mahallesi, Kaş İlçesi, 34676 Antalya

Derecelendir: 5