Sedef Club/Ayvalık-Balıkesir

Sedef Club/Ayvalık-Balıkesir

10 Ağustos 2021 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Cunda Club Sedef’te Kahvaltı: Denizin Eşsiz Güzelliğiyle Lezzet Buluşuyor!

Cunda Adası‘nın mistik atmosferinde, Cunda Club Sedef’te başlayan bir gün, eşsiz bir kahvaltı ile taçlanıyor. Denizin taptaze esintisi ve lezzet dolu anlar için, sizi bekleyen kahvaltı sofralarımıza davetlisiniz.

Taze ve Yerel Ürünlerle Hazırlanan Lezzetler

Cunda Club Sedef, kahvaltı, sofralarınızı taze ve yöresel ürünlerle donatıyor. Organik yumurtalardan ev yapımı reçellere, taze sebzelerden yöresel peynir çeşitlerine kadar zengin bir menü sizleri bekliyor. Her bir lezzet, damak zevkinizi zirveye taşımak için özenle seçilmiş.

Cunda’da Deniz Manzarasıyla İç İçe Bir Kahvaltı Deneyimi

Cunda Club Sedef’te kahvaltı yapmak, aynı zamanda eşsiz bir deniz manzarasının keyfini çıkarmak demektir. Sabah güneşi, deniz kenarında yapılan kahvaltınızı daha da özel kılıyor. Cunda Adası’nın benzersiz doğasının keyfini sofranızdan çıkarın.

Farklı Lezzetlerin Buluşma Noktası

Kahvaltı sofralarımızda geleneksel Türk kahvaltısının vazgeçilmezleri, özel reçeteyle hazırlanan tatlılar ve sürpriz lezzetler bir araya geliyor. Cunda Club Sedef, farklı damak zevklerine hitap eden geniş bir menü sunarak kahvaltı keyfini zenginleştiriyor.

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – TL. ( Kişi Başı )
Sigara Böreği, Lokma, Yumurta Sahanda ya da haşlama, Biberli Domtesli Sos, Beyaz Peynir, Tulum Peyniri, Çeçil Peyniri, Domates, Salatalık, 3 Çeşit Zeytin, Mevsime Göre El Yapımı Reçel (Ayva, Çilek,Şeftali) Bal, Kaymak, Tereyağı, Termos Çay Bulunmaktadır..

Adres ve İletişim

Cunda Adası -Mithatpaşa, 10405 Ayvalık/Balıkesir

Derecelendir: 5