Şelale Restaurant / Kemer

Şelale Restaurant / Kemer

21 Kasım 2020 2 Yazar: KahvaltidaNeVar

60 dönüm arazi üzerine kurulu tesislerimizde, çalışanlarımızı da tecrübeli ve güler yüzlü hizmet anlayışına adapte ederek tesisimizi bir aile samimiyetinde yönetmekteyiz.
Alabalık çiftliklerimizde yetiştirdiğimiz balıklar taze ve doğal olarak misafirlerimize sunulmasına ayrı bir önem veririz. Böylece ziyaretçilerimizin, Ulupınar’ın doğal güzellikleri arasında keyifli ve sağlıklı vakit geçirmeleri önceliğimiz olmuştur. Ayrıca bir çok turizm tesisi için Alabalık ihtiyacını karşılarken; çiftliklerimizin Avrupa standartlarında üretim yapan bir seviyeye getirmeyi başardık.
Mutluluk duyuyoruz ki; kalitemizi tescilledik. ISO 22000 belgesini almamızla birlikte tesisimizde personelimizi bilinçli ve sorumluğunu bilen bir kadro haline getirdik. Işlevsel bir yönetim sistemi oluşturuldu ve bunu kurumsal aşamaya taşımayı başardık. ISO 22000 üretimden tüketime her şeyi titizlikle kontrol ettiği için, tesisimizin güvenirliği artarak devam etmektedir. Ziyaretçilerimiz gönül rahatlığı ile, misafirperverliğimiz ve rahat bir atmosferde yemeklerini yiyebilecekler, büyük emek harcayarak oluşturduğumuz macera parkımızda eğlenebilecekler ve balık tutmanın zevkini yaşayabilecekler…

Bu mekana bayılacaksınız. Eminiz ki çok keyifli vakit geçireceksiniz

Burada şelaleler,hayvanat bahçesi,develer,tavus kuşları,mis gibi su ,çardaklar.

Kahvaltı, günün en değerli öğünü olmasının yanı sıra tam bir keyif meselesidir. Hani bir söz vardır, “nasıl başlarsan öyle gider” diye, iyi bir kahvaltıyla başlanan gün de enerji ve moral depolar içimizde. Şimdi, Şelale Restaurant’ta kahvaltın ve yazın keyfini, çıkarın!

BURADA 2 FARKLI RESTAURANT VARDIR.İKİSİNDE DE SUYUN ÜZERİNDE KAHVALTI YAPILIR. KAHVALTI İÇERİĞİ İKİSİNDE DE AYNI OLUP YUKARI RESTAURANT 80 TL AŞAĞI RESTAURANT 60 TLDİR

Kahvaltıda Ne Var?

(Şelale Restaurant I)Serpme Kahvaltı – ( 80 TL – Kişi Başı )
(Şelale Restaurant II)Serpme Kahvaltı – ( 60 TL – Kişi Başı )

Sıcaklar; Sigara böreği, patates kızartması
sahanda yumurta, pişi.

Ezine peynir, tulum peyniri, kaşar peyniri, beyaz peynir, yeşil ve siyah zeytin, bal, tereyağı, 2 çeşit reçel, tahin, pekmez, domates, salatalık söğüş tabağı, sıcak lavaş ekmek, demlik çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Ulupınar, D:No:30, 07980 Kemer/Antalya

Derecelendir: 5