Şenol’un Yeri / Didim / AYDIN

Şenol’un Yeri / Didim / AYDIN

17 Haziran 2021 3 Yazar: KahvaltidaNeVar

Baştan sona lezzet dolu bir sabahı Didim Şenol’un Yeri’nde geçirdik. Kahvaltı sofrası, sadece midemizi değil, ruhumuzu da doyurdu.

Sabahın erken saatlerinde, denizin taze esintisiyle karışan tertemiz havası eşliğinde, Didim Şenol’un kapısından içeri adım attık. Sıcak bir karşılama ve güleryüzle karşılanmak, güne başlamanın en güzel yollarından biri oldu.

Masamız, renkli peçeteler ve taze çiçeklerle süslenmişti. Göz alıcı bir atmosferde, çeşit çeşit lezzetlerle dolu kahvaltı tabakları önümüzdeydi. Zeytinyağlılar, taptaze sebzeler, organik peynirler ve yöresel reçeller. Her biri özenle seçilmiş, sağlıklı ve doğal malzemelerle hazırlanmıştı.

Kahvaltının ardından, etrafı keşfetme ve güzel bir gün geçirme enerjisiyle dolu olarak mekandan ayrıldık. Didim Şenol’un Yeri, samimi atmosferi ve damaklarda iz bırakan lezzetleri, bir sonraki ziyaretimizi iple çekmemize neden oldu. Kesinlikle bu keyifli deneyimi yaşamalısınız!


Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı :

Karışık kızartma, Pişi, Sarma, Patates kızartması, Yumurta, İsteğe göre (menemen ve sahanda yumurta,omlet,sucuklu yumurta )Gözleme, 2 çeşit zeytin, 2 çeşit peynir, Lor,  2 çeşit reçel, Ev yapımı salça, Tahin pekmez, Zeytin yağı, Köy ekmeği, Bal kaymak, Tereyağı, Çilek suyu,  Sınırsız çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Akköy Çeşme yanı, Akköy, Didim, AYDIN

Derecelendir: 5