///

Şirince Şiringöl Kahvaltı Bahçesi / Selçuk / İZMİR

Güne harika bir başlangıç yapmak istiyorsan seni yeşillikler arasında, kuş cıvıltıları eşliğinde, tam bir görsel şölene davet ediyoruz. Kahvaltı keyfini doyasıya yaşayacak, sevdiklerinle birlikte, çeşit çeşit kahvaltılıklarla güne enerjik başlayacak, her anına güzellik katacaksın.

Mutlulukla doğrudan bir ilişkisi olan kahvaltının seçeneklisi, mutluluğu arttırıyor. Şiringöl Kahvaltı Bahçesi’nin sunduğu kahvaltı fırsatları ise lezzetle doyuruyor ve her günün mutlu başlangıcı oluyor. Şiringöl Kahvaltı Bahçesi’nde kahvaltı yapmayanlar çok şey kaçırıyor. Sen kaçırma!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – 30 TL. ( Kişi Başı )

Sahanda Köy Yumurtası, Sigara Böreği, Tulum Peynir, Teneke Peyniri, Siyah Zeytin, Yeşil Zeytin, Şirince Karadut Reçeli, Gül Reçeli, Domates, Salatalık, Biber, Bal, Kaymak, Kekikli Zeytinyağı, Tereyağ, Çemen, Sınırsız Çay Bulunmaktadır..

Adres ve İletişim

Şirince Mahallesi, Unnamed Road, Selçuk/İzmir

Derecelendir: 1

1 yorum

  1. Resimdeki değil kahvaltı porsiyonlari. 1 kişilik kahvaltı 1 de kavurmalı yumurta ya 60 TL istediler. Ortam sıcak soba yanıyor. Tamam ama bir gelip başka isteğiniz varmı memnun kaldinizmi diye soran olmadı. Oturduk yedik kalktık.memnun kalmadık.

    Derecelendir: 1

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İzmir son eklenenler