Türkiye Şoförler & Otomobilciler Fed. / Tesisleri

Türkiye Şoförler & Otomobilciler Fed. / Tesisleri

26 Mayıs 2022 0 Yazar: Kahvaltıda ne var ?

TŞOF; il ve ilçelerde kurulmuş 698 oda başkanlığı, yaklaşık 1.5 milyon nakliyeci ve şoför esnafından oluşan üyesi ile yurdumuzun en büyük, yaygın ve köklü mesleki teşekküllerinden biridir. 6 farklı bölgede tesislerimizle hizmet vermekteyiz. Kendi bünyemizde ve markamızda ürettiğimiz ürünlerimiz mevcuttur.

Sosyal ve ekonomik yönden gelişmeleri için çeşitli çalışmalar yapmakta ve eğitim hizmetleri gerçekleştirmektedir. Üyelerinin refah düzeyini yükseltmek, hak ve menfaatlerinin gerektirdiği doğrultuda meslektaşlarını savunmaktadır. Federasyonumuza bağlı sosyal tesislerimizde konaklama, ürünlerimizin satışı ve hizmeti verilmektedir.

Ankara Misafirhane

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun Ankara’da bulunan konuk evi, Çankaya ilçesinde yer almaktadır. Konuk Evi, 27 oda ve 46 yatak kapasitelidir. Odalar; 19 adet çift kişilik ve 8 adet tek kişilik oda şeklindedir.

Fatma Aliye Sokak No: 1 Çankaya / ANKARA

Didim Tesisi

Didim Eğitim ve Dinlenme Tesisi’nde 100 adet standart odanın yanı sıra 6 adet suit oda bulunmaktadır. Didim’in meşhur Altınkum Plajı’na 100 metre mesafede olan TŞOF Didim Tesisi’ndeki odalarda klima, banyo, telefon, televizyon ve minibar bulunmaktadır.

Altınkum Mahallesi, Karakol Caddesi No:21, 09270 Didim/AYDIN

Kırıkkale Tesisi

Yol güzergahında mola verilebilecek en iyi yerlerden olan Kırıkkale Tesisi’nde; kahvaltı, televizyon salonu, lobi, resepsiyon, çamaşırhane, iç ve dış mekanda toplam 275 kişi kapasiteli restoran, 220 kişi kapasiteli çay salonu, 5 tane alışveriş merkezi ve 1 tane oto-market hizmet vermektedir.

Ankara-Samsun Yolu Balışeyh Kangallı Mevkii / KIRIKKALE

Kırşehir Tesisi

38 adet tek kişilik, 8 adet çift kişilik ve 2 adet suit odası ile konaklama hizmeti de veren Kırşehir Tesisi’nde kahvaltı ve televizyon salonu, 250 kişi kapasiteli lokanta, 150 kişi kapasiteli kafeterya, 30 yataklı şoför konuk evi, 300-350 kişilik düğün salonu, bir adet oto-market ve 7 adet alışveriş dükkanı bulunmaktadır.

Ankara-Kırşehir Yolu 165.Km. Çayağzı Mevkii / KIRŞEHİR

Sivrihisar Tesisi

7 gün 24 saat hizmet veren Sivrihisar Tesisi’nde 32 adet tek kişilik, 20 adet çift kişilik, 4 adet suit oda bulunan konaklama binası yer almaktadır. Bunun haricinde 130 kişilik konferans salonu, fuaye, kütüphane, 250 kişilik lokanta, 150 kişilik kafeterya, 100 kişilik teras, 11 adet kamelya tesisin diğer hizmetleridir.

Ankara-Eskişehir Yolu 134.Km. / ESKİŞEHİR

Kulu Tesisi

24 saat hizmet vermekte olan 150 kişi kapasiteli lokanta ve lahmacun salonu, 5 adet mağaza, ücretsiz tuvaletler, 80 tır kapasiteli otopark, helikopter pisti, toplantı, eğitim ve seminer salonu, kahvaltı sonu, kafeterya, kamelyalar, çocuk bahçesi, oto market, yıkama-yağlama istasyonu ve servis araçları bulunmaktadır.

Konaklama binası, 44 oda ve 88 yatak kapasitelidir. İki kişilik odalardan olan tesiste 24 saat sıcak bu bulunmaktadır.

Ankara Konya Karayolu 84. Km., Kulu / KONYA

Genel Merkez Adres ve İletişim

Eti, Strazburg Cd. No:42 D:12, 06570 Çankaya/Ankara

Derecelendir: 5