Vuslat Bahçe /Çubuk-Ankara

Vuslat Bahçe /Çubuk-Ankara

3 Eylül 2023 0 Yazar: Kahvaltıda ne var ?

Ankara‘nın huzurlu ilçelerinden biri olan Çubuk, doğal güzellikleri ve sakin atmosferi ile bilinir. Bu güzel ilçede huzurlu bir kahvaltı deneyimi yaşamak isterseniz, Vuslat Bahçe tam aradığınız yer olabilir. Eşsiz manzarası, lezzetli yiyecekleri ve sıcak atmosferi ile Vuslat Bahçe, sizi etkileyecek bir deneyim sunuyor.

Vuslat Bahçe, Çubuk’ta huzurlu bir kahvaltı deneyimi yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenek. Doğanın kucağında, taze ve organik ürünlerle dolu bu mekanda sıcak bir atmosferde unutulmaz bir kahvaltı yapabilirsiniz. Çubuk’un güzelliklerini keşfetmek ve lezzetli bir kahvaltı yapmak istiyorsanız, Vuslat Bahçe‘yi ziyaret etmeyi düşünün

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )

Kasap sucuk tava, Menemen,Karışık kızartma(patetes,biber),Tandır böreği,Fındık parçalı çikolata kreması,Fındık kreması,Beyaz Peynir, Kaşar Peyniri, Otlu tulum Peyniri,Köy beyaz peynir,Acuka,Bal,Kaymak,Tereyağ, Yeşil Zeytin,Siyah zeytin,Mor zeytin,Izgara zeytin,İncir reçeli,Çilek reçeli,Vişne reçeli,Baharatlı zeytintağı,Yoğurt,Mevsim yeşillikleri,Domates,Salatalık,Badem,Ceviz,Kuru incir,Kuru üzüm,Sıcak bazlama ekmeği,Su ve sınırsız çay bulunmaktadır.

Adres ve İletişim

Fatih Mah. Vefa Sokak N: 84, 06760 Çubuk/Ankara

Derecelendir: 5