Yeşilçam Kahvaltı Evi / Bornova

Yeşilçam Kahvaltı Evi / Bornova

6 Mart 2021 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Günün en güzel saatlerine en özel kahvaltı Yeşilçam Kahvaltı Evi’nde! Sevdiklerinizle yaptığınız güzel bir hafta sonu kahvaltısı, mutluluğun ta kendisi! Siz de keyifli bir kahvaltı yapmayı özlediyseniz,Yeşilçam Kahvaltı Evi‘nin nefis ve geleneksel tatlarını denemek için Yeşilçam Kahvaltı Evi’e bekliyoruz. İçiniz rahat olsun, özlediğiniz kahvaltıyı size sunarken tüm hijyen ve dezenfekte tebdirlerini, daima olduğu gibi, uyguluyor olacağız. Sevdiklerinizle mutlu kahvaltılar dileriz.

Sevdiklerinizle yaptığınız güzel bir hafta sonu kahvaltısı, mutluluğun ta kendisi! Yöresel ve dillere destan Kahvaltımıza yeni lezzetler ekledik. Enfes kahvaltımız daha da zenginleşti. Bu özel tatları denemek için planınızda bizlere de yer ayırın, Yeşilçam Kahvaltı Evi’nde buluşalım!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – TL ( Kişi Başı )

Biber Kızartması,Pişi,Sigara Böreği,Kaynamış Yumurta,Siyah-Yeşil Zeytin,Böğürtlen Reçeli,Bal,Kaymak,Kuru Domates,Biberli Lor,Çingen Salatası,Ezine Beyaz Peyniri,İzmir Tulum Peyniri,Çemen,Şakşuka,SöğüşDomates Salatalık,Tereyağı,Yaprak Sarması,Tahin ,Pekmez, Pot Çay Bulunmaktadır…
Ekstralar:
Sahanda Yumurta :
TL.
Sucuklu Yumurta : TL.
Omlet : TL.
Menemen :
TL.
Patates Kızartması: TL.

Adres ve İletişim

Yakaköy, Yaka Cd. No:46 D:56, 35040 Bornova/İzmir

Derecelendir: 5