Zukka Kafe & Kahvaltı / Nilüfer

Zukka Kafe & Kahvaltı / Nilüfer

27 Şubat 2021 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Günün en güzel saatlerine en özel kahvaltı Zukka‘da! Sevdiklerinizle yaptığınız güzel bir hafta sonu kahvaltısı, mutluluğun ta kendisi! Siz de keyifli bir kahvaltı yapmayı özlediyseniz, Zukka‘nın nefis ve geleneksel tatlarını denemek için Zukka‘ya bekliyoruz. İçiniz rahat olsun, özlediğiniz kahvaltıyı size sunarken tüm hijyen ve dezenfekte tebdirlerini, daima olduğu gibi, uyguluyor olacağız. Sevdiklerinizle mutlu kahvaltılar dileriz.

Sevdiklerinizle yaptığınız güzel bir hafta sonu kahvaltısı, mutluluğun ta kendisi! Kahvaltınıza Zukka‘nın nefis ve geleneksel tatlarıyla fark katmak dilerseniz Zukka‘ya bekliyoruz.Yöresel ve dillere destan Kahvaltımıza yeni lezzetler ekledik. Enfes kahvaltımız daha da zenginleşti. Bu özel tatları denemek için planınızda bizlere de yer ayırın, Zukka’da buluşalım!

Kahvaltıda Ne Var?

Serpme Kahvaltı – ( Kişi Başı )
Köy Çöreği, Paçanga Böreği, Patates Kızartması, Sosis Tava, Sahanda Sucuklu Yumurta ,Kavut, Murtuğa, Acuka, Şakşuka, Van Cacığı, Otlu Peynir, Beyaz Peynir, Burgu Peynir, Kaşar Peyniri, Tereyağ, Petek Bal, Ceviz İçi, Kaymak, Ceviz Reçeli, Diğer Reçel Çeşitleri, Tehin -Pekmez, Kayısı, Zeytin Çeşitleri, , Domates, Salatalık, Mevsim Meyve Tabağı ve Sınırsız Çay Bulunmaktadır…

Adres ve İletişim

Yüzüncüyıl, 415. Sk. No:65, 16120 Nilüfer/Bursa

Derecelendir: 5