Didim Kahvaltı Yapılacak Yerler

Didim Kahvaltı Yapılacak Yerler

6 Temmuz 2021 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Didim’i birçoğumuz gitmesek bile duymuşuzdur. Kahvaltı yapmak isteyenler, ‘Didim kahvaltı yapılacak yerler’ diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Genellikle bir tatil beldesi olarak bilinen bu şirin ilçenin kahvaltı mekânlarını sizler için seçtik. İşte o mekânlar:

1.     Şenol’un Yeri

Didim’in Akköy mevkiinde bulunan Şenol’un Yeri, misafirlerine doğayla iç içe kahvaltı yapma imkanı sunuyor.İster masalar da isterseniz yer sofralarında harika bir kahvaltı yapabilirsiniz. Didimde çok sevilen bu mekanda, organik köy kahvaltısı yapmak her saatte mümkün Menüde enfes gözlemeler de bulunuyor. Ayrıca çocuklu aileler için çocuk oyun alanı seçeneği de mevcut. Şenol’un Yeri’nde otopark, bahçe gibi imkanlar da bulunuyor.

Serpme Kahvaltı – 125 TL

Karışık kızartma, Pişi, Sarma, Patates kızartması, Yumurta, İsteğe göre (menemen ve sahanda yumurta,omlet,sucuklu yumurta )Gözleme, 2 çeşit zeytin, 2 çeşit peynir, Lor,  2 çeşit reçel, Ev yapımı salça, Tahin pekmez, Zeytin yağı, Köy ekmeği, Bal kaymak, Tereyağı, Çilek suyu,  Sınırsız çay bulunmaktadır.

TEL: 0537 472 79 39

2-      Özsüt Didim

Köy kahvaltılarına yer verdikten sonra bilinen mekanlardan birine geçelim. Özsüt, birçok şeyde olduğu gibi kahvaltı menüsünde de oldukça iddialı. Burada kahvaltı tercihe göre; Ege’den Köy Kahvaltısı ve Pratik Kahvaltı Tabağı şeklinde sunuluyor. Mekanda kahvaltıya ek olarak isteyebileceğiniz menemen, omlet, kruvasan gibi ekstralar da bulunuyor.