Marmaris Kahvaltı Yapılacak Yerler

Marmaris’te gündüz plajda güneşlenirken, akşam eğlence mekanlarına gidilir. Peki, bu her zaman böyle midir? Sorunun cevabı için ‘Marmaris kahvaltı yerleri’ yazımızı okumanız gerekiyor. Belki de bu güzel yerde keşfedilecek daha çok şey vardır.

1.     Avlu Dere Kahvaltı

Marmaris Çamlı‘da bulunan Avlu Dere Kahvaltı doğa içerisinde kahvaltı yapılacak yerlerin başındadır Çünkü mis gibi orman havası alırken,dingin dere içerisinde keyifli bir kahvaltı yapabileksiniz.

ADRES:Çamlı köprü yanı küme evleri No:27 Marmaris

TEL:0252 333 14 27

2.     Beluga Beach

Marmaris merkeze oldukça yakın Adaköy yolu üzerinde muhteşem bir konuma sahip Beluga Beach’te güzel bir kahvaltı keyfi yapıp ücretsiz olan plajında deniz keyfi yaşayabilirsiniz.Hiç şüphesiz burada çok keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

ADRES: Adaköy.Adaköy yolu üzeri No:4 Marmaris

TEL:0252 333 14 30

3.     Marmaris Portofino Restoran & Cafe

Muhteşem bir deniz manzarası eşliğinde şehirden de uzaklaşmadan köy kahvaltısı yapmak isterseniz doğru adrestesiniz. Enfes bir köy kahvaltısı yanında, çalışanları da müşterilere karşı gayet ilgililer. Ayrıca çocuklu aileler de düşünülüp çocuklar için özel bir alan ayrılmış. Hem çocuklarınız hem de sizler bu mekanın tadını çıkarmalısınız

4.     Castle Cafe & Bar

Ben hem manzaraya bakayım hem de mükemmel bir kahvaltı yapayım diyorsanız Castle Cafe & Bar imdadınıza yetişiyor. Marmaris’i tepeden gören harika bir manzaraya sahip olan bu mekan, aynı zamanda size tadına doyamayacağınız bir kahvaltı sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kahvaltıda Ne Var son eklenenler