Yuvarlakçay kahvaltı yerleri

Yuvarlakçay kahvaltı yerleri

8 Temmuz 2021 0 Yazar: KahvaltidaNeVar

Muğla’da bulunan Yuvarlakçay, doğayla iç içe olan ortamıyla ziyaretçilerinin kalbini kazanıyor. O bölgede kahvaltı mekanlarını araştıranlar için ‘Yuvarlakçay kahvaltı yapılacak yerler’ sorusunun cevabını verdik. Gelin birlikte okuyalım.

1.     Yuvarlakçay Doğa Restaurant

Yuvarlakçay Doğa Restaurant, o bölgede gidebileceğiniz en huzurlu mekanlardan biri. Suyun üzerinde kurulu olan bu şirin mekan sizlere güzel bir kahvaltı keyfi sunuyor.Tam bir aile işletmesi olan Doğa Restaurant, harika bir kahvaltı için sizleri bekliyor. Yaz aylarında güzel bir serinlik de veriyor. Fiyatları da gayet uygun.Gruplar için özel indirimler de sunmaktadırlar.Huzur,doğa,lezzet bir de yanında sevdikleriniz varsa daha ne istersiniz ki.

İletişim:0252 333 07 25

2.     Yuvarlakçay Şelale Restaurant 

Doğanın eşsiz güzelliğini seyrederken, sevdiklerinizle eşsiz bir kahvaltı yapmak isterseniz Yuvarlakçay Şelale Restaurant size kapılarını açacaktır. Burada ki en güzel mekanlar arasındaki listede kesinlikle burayı da ilk sıralarda öneririz.Suyun üzerinde zengin kahvaltı menüsü,sizi oldukça tatmin edecektir.Burada gruplara özel indirimler,doğum günü vb çok sayıda organizasyon yapılmaktadır.

İletişim:0252 333 05 69

3.     Yuvarlakçay Çınar Restaurant

Doğanın o eşsiz manzarasının, lezzetle buluştuğu bir mekân olan  Yuvarlakçay Çınar Restaurant&Butik Otel, bir kahvaltıda isteyeceğin her şeyi veriyor! Yeşillikler içinde, ortamın muhteşem atmosferinde hem ruhunuzu hem midenizi besleyeceksiniz. Yaklaşan ilkbaharın güzel havaları da beraberinde getirmesiyle evde kalmak zorlaşacak. Konaklama hizmeti de vermekte olan Çınar Restaurant&Butik otel,doğanın tüm görkemini sizlere sunuyor.Burada konaklamak,sabah su üzerinde kahvaltı yapmak size muhteşem bir keyif verecektir.

İletişim:0252 333 09 46